Thursday , April 27 2017

Kalkulatori kova so brojnela kobor pratenikija

Akava kalkulatori kova so lela podatokija taro DIK brojnela kobor pratenikija ka kuven ko parlamenti, pobuter mecinen

kaj so pisinela kalkulatori.

Kalkulatori

Chitingen li akava?

МТСП: Во Република Македонија досега не е спроведена анализа која ќе ја покаже точната бројка на т.н. „фантоми”

Во врска со написот под наслов: “Над 2000 Роми ,,фантоми,, во Македонија”, објавен на Академскиот …

Два земјотреса за две минути го стресоа Скопје – еве ги деталите

Два земјотреса со магнитуда од 2,7 степени според Рихтеровата скала се регистрирани во Скопје вечерва …